نگاهی اجمالی به الگوی سر و شانه نقره

محرک اصلی طلا، برای نقره هم وجود دارد

دلیل جذابیت طلا در حال حاضر این است که می‌تواند سپر خوبی در برابر تورم باشد. اگر بانک‌های مرکزی جهان مجبور باشند که برای مقابله با افزایش تورم، نرخ بهره را افزایش دهند، احتمالاً با ریسک کند شدن سرعت رشد اقتصادی روبرو خواهیم شد. در صورت بروز چنین اتفاقی، با رکورد تورمی مواجه می‌شویم که برای رشد طلا عالی است. اگر طلا رشد کند، نقره نیز همراه با آن رشد خواهد کرد.

در چنین مواقعی بازده واقعی و دلار اهمیت زیادی پیدا می‌کند؛ چون زمانی که بازده‌های واقعی و طلا هر دو افت کند، طلا و نقره رشد خواهد کرد. از این رو با دقت بالا بازارها را رصد کنید. در هفته‌های اخیر با وجود تقویت دلار، طلا هم صعودی بوده است. یک چرخش چشمگیر در وضعیت دلار آمریکا و بازده اوراق قرضه، می‌تواند تحول مهمی در وضعیت طلا و نقره به وجود آورد.

الگوی تکنیکال جذاب

در چارت روزانه ، یک الگوی سر و شانه نقره ساده به وجود آمده است و همین الگو نشان می‌دهد که احتمالاً شاهد رشد قیمت نقره در روزهای پیش رو خواهیم بود. اگر نگاهی به چارت زیر بیندازید، می‌توانید ببینید که قیمت نقره در حال نزدیک شدن به ناحیه مقاومت بالای سر خود است.

الگوی سر و شانه نقره

الگوی فصلی

بازار طلا از ماه دسامبر تا اواسط فوریه داغ می‌شود. نقره هم می‌تواند به پشتوانه عوامل فاندامنتال قدرتمند و الگوی تکنیکال عالی، در این بازه زمانی عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

الگوی فصلی نقره

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.