نیم نگاهی به EURCHF در روزهای پیش‌رو

0 نظر 21 مرداد 1400 زمان مطالعه : دقیقه

پژوهش جهانی بانک آمریکا روی چشم‌انداز فرانک سوئیس بحث می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که جفت ارز EURCHF در هفته‌های آتی تا 1.10 بالا بیاید.

پژوهش جهانی بانک آمریکا روی چشم‌انداز فرانک سوئیس بحث می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که جفت ارز EURCHF در هفته‌های آتی تا 1.10 بالا بیاید.

بانک آمریکا اعلام کرد: «یک الگوی مشخص دارد ایجاد می‌شود و از دیدگاه ما، اگر روند درآمد ثابت جهانی ادامه پیدا کند، فرانک سوئیس ضعیف‌ترین ارز در بین ارزهای کشورهای گروه 10 خواهد بود. هر چند که تمرکز ما روی تضعیف فرانک سوئیس در برابر دلار آمریکا و ارزهای دارای بتای بالا است ولی EURCHF هم نشانه‌هایی از واگرایی از جایگاه‌ یا کارکرد سنتی خودش مثل عملکرد سهام بانک اروپا و سیگنال‌های بازار اختیار معامله EURCHF که در تصویر 5 و تصویر 6 قابل مشاهده است، نشان می‌دهد.»

بانک آمریکا افزود: «هر دو چارت نشان می‌دهد که احتمالاً EURCHF تا سطح 1.10 بالا می‌آید ولی عملکرد بهتر و پایدار این جفت ارز، فراتر از این سطوح را نشان نمی‌دهد، مگر اینکه شاهد خروج سرمایه از بازارهای دارایی سوئیس باشیم. بنابراین تمرکز ما روی افت فرانک سوئیس در برابر ارزهای دارای بتای بالا و در برابر دلار آمریکا خواهد بود.»

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.