هوشمندانه موقعیت خرید USDJPY را حفظ کنید.

0 نظر 29 شهریور 1400 زمان مطالعه : دقیقه

پژوهش مجموعه MUFG، جفت ارز USDJPY را بررسی می‌کند و تمایل دارد که سوگیری صعودی خود را با بیان این موضوع که این جفت ارز دارد به سمت 112.50 حرکت می‌کند، حفظ کند. این مجموعه اعلام کرد: «دیدگاه ما همچنان خرید USDJPY است. این جفت ارز، بیشترین تأثیر را از بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه‌داری می‌پذیرد و انتظار نداریم که این موضوع، تغییر کند.»

گروه مالی UFJ میتسوبیشی (MUFG) افزود: «البته باید به این مسئله اشاره کنیم که دیدگاه ما در مورد این جفت ارز، کوتاه‌مدت است. ارزش‌گذاری انجام شده در قیمت‌ها همچنان حباب‌گونه است و همین موضوع دامنه صعودی این جفت ارز را محدود می‌کند. از این رو تنها چیزی که می‌توانیم انتظارش را داشته باشیم، رسیدن USDJPY به سطح 112 تا 113 است. در صورتی که موقعیت خرید USDJPY را حفظ کنید، می‌توانید از رشد احتمالی بازده اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا سود ببرید. البته زیرکی خود را حفظ کنید؛ چون بر اساس معیارهای ارزش‌گذاری، دامنه افت ین محدود خواهد بود.»

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.