آیا عدم‌قطعیت سیاسی در انگلستان روی پوند تأثیرگذار است؟

0 نظر 26 دی 1400 زمان مطالعه : دقیقه

تحقیقات گروه مالی میتسوبیشی یو.اف.‌جی (MUFG) نشان می‌دهد که عدم‌قطعیت سیاسی در انگلستان، تأثیر محدودی روی پوند خواهد داشت.

این مجموعه اعلام کرد که با توجه‌ به افزایش درخواست‌ها برای استعفای بوریس جانسون نخست‌‌وزیر انگلستان، بسیاری افراد از ما سوال کردند که عدم‌قطعیت سیاسی در این کشور چه تأثیری روی پوند می‌گذارد؟

مجموعه MUFG اظهار داشت: «اولاً ما شک داریم که به مرحله لزوم استعفای نخست وزیر رسیده باشیم؛ چون آقای جانسون در حال حاضر می‌تواند از اختیارات خود برای حفظ سمت نخست‌وزیر استفاده کند و امیدوار است خشم کنونی که در مورد او وجود دارد، پیش از انتشار نتایج تحقیقات از بین برود. دلیل خشم فعلی از او این است که وی در دوران قرنطینه، یک مهمانی در دفتر نخست وزیری خود برگزار نموده و اکنون به‌خاطر نقض قوانین کووید، از سوی نمایندگان پارلمان تحت فشار قرار گفته است؛ آن‌ها از او می‌خواهند که استعفا دهد.»

از طرفی تحلیلگران MUFG گفتند: «حتی اگر نخست‌وزیر کنونی استعفا دهد و نخست‌وزیر جدیدی سرکار بیاید، بعید است که بتواند سیاست‌ها را به‌شکلی متحول کند که روی عملکرد پوند تأثیر بگذارد. با توجه به وضعیت مطلوب انگلستان در زمینه مدیریت شیوع سویه اومیکرون و اجرای واکسیناسیون دوز سوم در این کشور، بعید است که شک و تردیدهای سیاسی روی پوند تأثیر چشمگیری بگذارد.»

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.