فدرال رزرو ممکن است کاهش خرید دارایی‌ها را به تأخیر بیندازد!

0 نظر 27 شهریور 1400 زمان مطالعه : دقیقه

مجموعه گوگنهایم اینوستمنتس (Guggenheim Investments) اعلام کرد، این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو در بین اطلاعات اقتصادی که قرار است به‌زودی منتشر کند، صحبتی از کاهش خرید دارایی‌ها نکند! دلیل این موضوع نیز اختلاف نظر حزب دموکرات و جمهوری‌خواه بر سر افزایش سقف بدهی است. این اختلاف نظر می‌تواند بازده اوراق قرضه خزانه‌داری را کاهش دهد.

اسکات ماینرد، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری گوگنهایم اینوستمنتس، اظهار داشت: «این تصمیم که اکثر سرمایه‌گذاران انتظار دارند در ماه نوامبر مطرح شود، احتمالاً تا دسامبر به تأخیر خواهد افتاد؛ چون این درام واشنگتن در آینده حول مسئله سقف بدهی، می‌تواند باعث آشفتگی در بازار و اختلال‌های اقتصادی شود. اطلاعات اخیر اقتصادی نشان می‌دهد که فدرال رزرو بعید است بخواهد در نشست خود که به‌زودی برگزار می‌شود، از طرح مشوق پولی بکاهد.»

برایان اسمدلی و مت بوش، اقتصاددان‌های مجموعه گوگنهایم در یادداشتی نوشتند: «نتیجه این است که احتمالاً بازده اوراق قرضه به‌خاطر بردباری فدرال رزرو و افزایش ریسک‌های مالی، بیشتر افت می‌کند.» آن‌ها اشاره کردند که اختلاف بازده بین اوراق قرضه 5 ساله و 30 ساله خزانه‌داری، خیلی مسطح‌تر از آگوست 2020 است. در آن زمان جروم پاول، رئیس فدرال رزرو از یک چارچوب سیاست جدید برای افزایش موقتی هزینه‌های مصرف‌کننده پرده برداشت که انتظارات تورمی را کاهش می‌داد.

تأخیر در کاهش خرید دارایی‌ها می‌تواند بیانگر این امر باشد که بازارها بیش از حد خوش‌بین‌ هستند که انتظار دارند نرخ بهره می‌تواند در اوایل سال 2023 افزایش پیدا کند.

ماینرد و تیم او مدتی بر این باور بودند که اوراق قرضه رشد خواهد کرد. در ماه مارس، وی اظهار داشت که مدل مجموعه گوگنهایم نشان می‌دهد که ممکن است تا اوایل سال 2022 بازده اوراق قرضه خزانه‌داری منفی شود.

بر اساس اطلاعات بلومبرگ، صندوق با درآمد ثابت توتال ریترن با ارزش 27 میلیارد دلاری، در 5 سال اخیر سالانه 5 درصد رشد داشته و گوی سبقت را از 92 درصد از همتایان خود ربوده است.

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.