نیم نگاهی به نشست آینده بانک مرکزی اروپا

0 نظر 30 تیر 1400 زمان مطالعه : دقیقه

پژوهش مجموعه بانکی Credit Agricole CIB (CACIB) روی انتظارات و پیش‌بینی‌های این مجموعه برای نشست هفته آینده بانک مرکزی اروپا بحث می‌کند.

پژوهش مجموعه بانکی Credit Agricole CIB (CACIB) روی انتظارات و پیش‌بینی‌های این مجموعه برای نشست هفته آینده بانک مرکزی اروپا بحث می‌کند.

مجموعه CACIB اعلام کرد: « همه نگاه‌ها روی نشست بانک مرکزی اروپا در 22 جولای متمرکز شده است؛ زیرا سرمایه‌گذاران تلاش می‌کنند که اطلاعات بیشتری در مورد تأثیر تغییرات هدف تورمی بانک مرکزی اروپا روی چشم‌انداز و ابزارهای سیاست این مجموعه کسب کنند. استراتژیست مجموعه CACIB بر این باور است که چارچوب جدید سیاست‌های بانک مرکزی اروپا باید به گونه‌ای باشد که شورای اداره بانک مرکزی اروپا را به موضع خودش در زمینه سیاست‌های تسهیلی متعهدتر کند.»

CACIB افزود: «این پژوهش به صورت ویژه به استفاده از PEPP و APP و پایین نگه داشتن نرخ بهره در طولانی مدت اشاره دارد. تأیید این دیدگاه توسط کریستین لاگارد در هفته آینده مشخص می‌کند که بانک مرکزی اروپا، سیاست‎های تسهیلی‌تر و انبساطی‌تری در پیش گرفته است و در نتیجه جذابیت یورو به عنوان ارزی که برای Carry Trade از آن استفاده می‌گردد، بیشتر می‌شود.»

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.