بسته DTA - جفت ارزهای اصلی

0 نظر 09 شهریور 1400 زمان مطالعه : دقیقه

.

 تحلیل تکنیکال روزانه  EURUSD

مطابق با تحلیل های ارائه شده، موج C نزولی باعث شد تا قیمت به وسط محدوده مدنظر ما بین 1.18 تا 1.16 افت کند. از محدود 1.17 حرکت نیرومند رالی شروع شده که به نظر موج 1 از یک روند صعودی دیگر می باشد. انتظار داریم مطابق با مسیر ترسیم شده رفتار کند.

 تحلیل تکنیکال روزانه  GBPUSD

همسو با ضعف دلار، پوند نیز اصلاح نزولی اش به پایان رسیده و آماده جهش به سطوح بالاتر و فتح سقف خود می باشد. این سناریو در صورتی محقق می شود که سطح 1.4 به پایین شکسته نشود. در این صورت، کل این حرکت کانالیزه یک اصلاح بوده و دوباره تا 1.35 ریزش خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال روزانه  AUDUSD

به نظر می رسد که اصلاح نزولی میان مدتی این نماد به پایان رسیده است. در حال حاضر یک 5 موجی صعودی به پایان رسیده و در صورتی که یک اصلاح 3 موجی داشته باشیم، می توانیم دوباره ورود به پوزیشنهای خرید کنیم.

 تحلیل تکنیکال روزانه  NZDUSD

به نظر می رسد که اصلاح نزولی میان مدتی این نماد به پایان رسیده است. در حال حاضر یک 5 موجی صعودی به پایان رسیده و در صورتی که یک اصلاح 3 موجی داشته باشیم، می توانیم دوباره ورود به پوزیشنهای خرید کنیم.

 تحلیل تکنیکال روزانه  USDCAD

خلاف مسیر مدنظر ما رفتار نمود و کف جدید ثبت کرد. اکنون با واگرایی در کف کانال خود است و احتمالاً یک اصلاح رو به بالا داشته باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه USDCHF

 مطابق با مسیر مدنظر ما رفتار کرد و اکنون آماده یک رشد است که با شکسته شدن کانال نزولی استارت خواهدخورد.

تحلیل تکنیکال روزانه USDJPY

تارگت نهایی صعودی ما در 111 محقق شد و اکنون پس از یک رشد صعودی انتظار اصلاح تا 106 الی 107 را داریم.

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.