احتمال افزایش 0.5 درصدی نرخ بهره فدرال رزرو

0 نظر 11 بهمن 1400 زمان مطالعه : دقیقه

رافائل بوستیک رئیس فدرال رزرو آتلانتا، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اگر تورم با سرسختی بالا بماند؛ این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو، نرخ بهره را 0.5 درصد افزایش دهد.

آقای بوستیک قبلاً اعتقاد داشت که در سال 2022، نرخ بهره سه بار و هر بار 0.25 درصد رشد خواهد کرد که اولین رشد نیز در ماه مارس اتفاق خواهد افتاد. او به‌تازگی اعلام کرد در‌صورتی‌که اطلاعات و گزارش‌های اقتصادی اقتضا کند؛ فدرال رزرو رویکرد تهاجمی‌تری را در پیش خواهد گرفت. وی گفت: «در همه نشست‌های فدرال رزرو، تمامی گزینه‌ها روی میز است. اگر داده‌ها نشان دهد که افزایش 0.5 درصدی نرخ بهره لازم است، حتماً این اتفاق خواهد افتاد. به نظر من بهتر است که تغییرات به‌صورت منطقی و آرام صورت گیرد.»

فدرال رزرو در نشست اخیر خود، از افزایش نرخ بهره در ماه مارس خبر داد. معاملات آتی مشتقه مبتنی بر نرخ بهره فدرال رزرو که انتظارات کوتاه‌مدت برای نرخ بهره را دنبال کند؛ تقریباً پنج افزایش 0.25 درصدی برای نرخ بهره را پیشخور کرده است. قبلاً این معاملات، چهار افزایش 0.25 درصدی را هضم کرده بود.

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.