معرفی خدمات و محصولات CycFX

تمپلیت های معاملاتی روزانه DTT

اصــلی‌تــریـن ابــزار معـامـلاتـی مـا، تمپلیــت‌های معـامـلاتی روزانـه (DTT) اسـت که در آن تــجربه 10ساله گـروه تحـلیلی در قالــب محدوده‌هـای معامــلاتی بهـینه به تصویــر کشیده شـده است.
در این تمپلیت‌ها، سـطوح حسـاس قیمتی در تایم فریـم‌های مختلف به ‌هـمراه خطوط روند، کانال و کلیه الگوهـای تکنیکالی مشـخـص شده اسـت و شـما می‌توانـیـد به راحتـی از طریق اسکریـپـت اختـصاصی، همـه تمپلیـت‌ها را ظـرف چند ثانـیه روی متاتریدر خود داشتـه باشـید.

زمان انتشار: دوشنبه تا جمعه

تحلیل تکنیکال روزانه - DTA

در تحلیل تکنیکال روزانه ما با ترکیب رویکردهای تحلیل تکنیکال کلاسیک، امواج الیوت، الگوهای هارمونیک، چنگال اندروز و تحلیل زمانی یک دیدگاه تکنیکال جامع و در عین حال دقیق را در خصوص بازارهای تحت پوشش‌مان در اختیار شما می‌گذاریم. در DTA، شما درخواهید یافت که به ندرت اهداف تعیین شده و یا نقاط بی‌اعتباری تحلیل‌ها دچار تغییرات روزانه می‌شوند. کیفیت این تحلیل‌ها وقتی افزایش می‌یابد که یک الگوی شمعی آشکار و قابل اتکاء در تایم‌فریم روزانه شکل بگیرد و تاییدکننده تحلیل‌های سبک غربی ارائه شده باشد. در بیشتر موارد تحلیل‌های ارائه شده در تایم فریم H4 انجام می شوند و سبد گریدهای پیشنهادی ما نیز عمدتاً مبتنی بر تحلیل های این بسته هستند.

زمان انتشار: سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها

تحلیل تکنیکال هفتگی - WTA

برای پوششن نیازهای تحلیلی آن دسته از معامله گرانی که چشم انداز زمانی بلندمدت‌تری دارند، بسته WTA یا «تحلیل تکنیکال هفتگی» طراحی شده است. در این بسته، نمادهای هدف ما در تایم فریم روزانه از دید تحلیل تکنیکال کلاسیک در پیوند با الگوهای فصلی و گزارش COT مورد بررسی قرار می گیرند و چشم انداز میان‌مدتی و بلندمدتی این نمادها در اختیار معامله‌گر قرار می‌گیرد.

زمان انتشار: یکشنبه‌ها

تحلیل گزارش CRA - COT

کمیسیون معاملات آتی كالاهاي ایالات متحده موسوم به CFTC هر جمعه شب گزارش موسوم به COT را منتشر می‌کند. به محض دریافت این گزارش، ما با استفاده از نرم افزارهای تحلیلی خود به بررسی این گزارش می‌پردازیم و پس از انجام تحلیل‌های مشروح به نتایجی در خصوص حرکات مهم سفته‌بازان بزرگ در پوزیشن هایشان و در بازارهایی که آن ها را پوشش می‌دهیم رسیده و پیامدهای عملی و معاملاتی این تحلیل‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

زمان انتشار: سه‌شنبه‌ها

تحلیل شمعی هفتگی - WCA

الگوهای شمعی می‌توانند اطلاعات قابل توجهی در خصوص وضعیت روانشناسی حاکم بر بازیگران بازار در اختیار شما بگذارند و خصوصاً وقتی که در تایم‌فریم هفتگی مورد بررسی قرار بگیرند از ارزش فراوانی برخوردار هستند زیرا تایم‌فریم هفتگی دارای قیمت‌های تقریباً قطعی برای Open و Close می‌باشد و رصد و بررسی الگوهای شمعی در حال شکل‌گیری در این تایم فریم از ارزش فراوانی برای هر فرد علاقه‌مند به تحلیل بازارها برخوردار است.
توصیه می‌کنیم که این تحلیل را با تحلیل گزارش COT که آن نیز روی بررسی روانشناسی بازیگران بازار تمرکز دارد، ترکیب و ممزوج نمایند.

زمان انتشار: یکشنبه‌ها

کانال و گروه ویژه

اطلاع از آخرین اخبار بازارهای مالی و دسترسی به جدیدترین تحلیل‌ها در کمترین زمان ممکن، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های معامله‌گران می‌باشد. در کانال ویژه گفتمان CYCFXشما همیشه از مهم‌ترین اخبار فاندامنتالی بازار فارکس از جمله پوشش زنده بیانیه بانک‌های مرکزی، نشست‌های FOMC و... در کنار نحوه تاثیر آن بر بازار یا نماد هدف مطلع می‌شوید، همچنین به جدیدترین تحلیل‌های تکنیکالی تیم تحلیلی ما نیز دسترسی خواهید داشت.
البته گروه ویژه‌ای نیز جهت همفکری و تبادل نظر شما با دیگر معامله‌گران عضو گروه ما نیز در نظر گرفته شده تا با همفکری یکدیگر، بهینه‌ترین و بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.