آیا زمینه برای رشد جفت ارز AUDNZD فراهم شده است؟

0 نظر 28 شهریور 1400 زمان مطالعه : 1 دقیقه

پژوهش تی دی بانک به بررسی جفت ارز AUDNZD پرداخته و زمینه را برای رشد این جفت ارز مناسب می‌بیند. این پژوهش نشان می‌دهد که واگرایی سیاست‌‌های رزرو بانک استرالیا و رزرو بانک نیوزیلند رو به کاهش است.

 

پژوهش تی دی بانک به بررسی جفت ارز AUDNZD می‌‌پردازد و زمینه را برای رشد این جفت ارز مناسب می‌بیند. پژوهش تی دی بانک نشان می‌دهد که واگرایی سیاست‌‌های رزرو بانک استرالیا و رزرو بانک نیوزیلند رو به کاهش است.

تی دی بانک اعلام کرد: «جفت ارز AUDNZD پس از انتشار اطلاعات اقتصادی استرالیا و نیوزیلند، سطوح جدیدی را که کمتر از 1.03 است، ثبت کرده و تصور ما این است که جفت ارز مورد نظر دارد در نزدیکی دوران اوج واگرایی کلان و واگرایی سیاست‌ها قیمت‌گذاری می‌شود. البته تا زمانی که کاهش خرید دارایی‌ها توسط رزرو بانک نیوزیلند در پاییز آغاز نشود و بحث  افزایش 25 واحدی نرخ بهره در برابر افزایش 50 واحدی حل نشود، نمی‌توانیم بگوییم که در دوران پیک واگرایی هستیم.»

تی دی بانک افزود: «تصور ما این است که پیش از اوج گرفتن AUDNZD  به صبر و حوصله نیاز است. در حال حاضر یک سری عوامل وجود دارد که حرکت صعودی دلار استرالیا را محدود می‌کند ولی احتمالاً در آینده این محدودیت‌ها تا حدود زیادی برداشته خواهد شد.

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2024 CYCFX, All Rights Reserved.