احتمال پیشی گرفتن دلار نیوزیلند از دلار استرالیا

دلار نیوزیلند

مجموعه Barclays Research، چشم‌انداز دلار نیوزیلند را موردبحث قرار داد و در کوتاه‌مدت برای این ارز، یک سوگیری خنثی اتخاذ نمود. Barclays اعلام کرد: «دلار نیوزیلند احتمالاً تمایلات ریسک گسترده‌تری را دنبال می‌کند ولی در صورت ریسک‌گریز شدن داده‌ها و تحولات یا پیش از نشست رزرو بانک استرالیا در 5 آوریل، می‌تواند از دلار استرالیا پیشی بگیرد.»

این مجموعه افزود: «دلار نیوزیلند تا برگزاری نشست رزرو بانک نیوزیلند در 13 آوریل سال جاری، تحت‌تأثیر هیچ کاتالیزور داخلی نخواهد بود و احتمالاً  فقط تحولات جهانی روی آن اثر می‌گذارد. نرخ بهره رزرو بانک نیوزیلند در هفته گذشته 0.18 رشد کرد و به 3.13% رسید. این در حالی است که بازارها کماکان احتمال بالایی برای افزایش 0.5 درصدی نرخ بهره (رشد 0.43 درصدی پیشخور شده است) در نشست آتی این بانک مرکزی قائل هستند.

انتظار داریم که دلار نیوزیلند پس از تثبیت کوتاه‌مدت، با بهبود شرایط تجارت، بازگشایی اقتصاد نیوزیلند و سیاست‌های انقباضی بانک مرکزی این کشور، تا پایان سال 2022 به 0.71 برسد.»

برگرفته از http://cwg.li/JslZE

تگ های مربوط
اشتراک گذاری
لیست دروس
ترتیبی که برای خواندن مقالات به شما پیشنهاد میکنیم:
ابزارهای معاملاتی
سرویس‌های تحلیلی
پشتیبانی
تماس تلفنی و تلگرام
0992 8006002
نماد اعتماد
logo-samandehi
شبکه‌های اجتماعی

CYCFX

ترسیم سطوح پیشنهادی خرید و فروش به صورت دقیق همراه با حد سود و زیان پیشنهادی و تدارک بستری برای مشاهده این سطوح از سوی معامله گر و سپس ارائه یک اکسپرت برای گشودن و مدیریت پوزیشن ها امری است که هر مجموعه تحلیلگری به دنبالش نمی‌رود زیرا ریسک بالایی دارد و می‌تواند اعتبار آن را پس از یک دوره نامناسب تخریب کند.

تمامی حقوق برای Cyclicalwaves محفوظ است

Copyright © 2023 CYCFX, All Rights Reserved.